Кметът Пламен Стоилов се срещна със студенти от клуб "Различни и равни" към Русенския университет

вторник, 24 януари 2017

Днес кметът Пламен Стоилов се срещна със студенти от клуб „Различни и равни“ към Русенски университет „Ангел Кънчев“, придружени от ръководителя им – доц. д-р Юлия Дончева.

На срещата бяха обсъдени възможности за предлагане на стажове и позиции в администрацията на Община Русе за хора със специфични потребности. В началото на срещата, доц. Дончева ги представи като „млади и интелигентни хора, които искат да се реализират в град Русе“. Младежите представиха и свои предложения, на които г-н Стоилов се ангажира да предостави отговори и насоки.

„Всяко ваше предложение ще се разглежда с внимание и ви уверявам, че може да разчитате на моята подкрепа. Община Русе е от водещите в страната с високо ниво на социалните услуги и политики. Продължавайте да сте активни, важно е да имате самочувствие и позиция в обществото ни“, заяви г-н Стоилов.

Представителите от клуб „Различни и равни“ подариха на г-н Стоилов изработен от тях календар, а той им връчи книга със снимки и портрети от град Русе.