Мира Пуйкова с първо място на престижен международен музикален конкурс "Киното - моя любов, моя песен"

вторник, 20 юни 2017

Мира Пуйкова спечели първо място в първа възрастова група на престижния VI Международен музикален конкурс "Киното - моя любов, моя песен", който се проведе в рамките на 6-тото издание на фестивала за детско и младежко медийно изкуство "Арлекин - 2017" в гр. Варна.

Мира е солистка от Детска вокална група „Слънце“ при Общински детски център за култура и изкуство, с ръководител Наталия Константинова и след предварителна селекция, бе допусната на финала на този конкурс.

Малката талантлива русенка представи песента "Parla pui piano" от филма "Кръстникът" и бе достойно оценена от петчленното жури с председател дългогодишния популярен изпълнител и вокален педагог Етиен Леви.

Конкурсът бе заснет и ще бъде излъчен от Българска Национална Телевизия.