На основание чл. 128, ал. 3 и ал. 5 от ЗУТ във връзка с чл. 18а, ал. 10 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни.

вторник, 05 декември 2023

ОБЩИНА РУСЕ ОБЯВЯВА на Стоян Атанасов, Коста Тревненски, Георги Великов, Нели Неделчева, Сабри Алиев, Мария Махова и Симеон Гледачев – заинтересувана страна, обявление с изх. №94А-3883-3/28.11.2023 г. за изработен Подробен устройствен план – План за улична регулация (ПУР) по ул. „Стефан Стамболов“ и ул. „Места“, План за регулация (ПР) на нов кв. 133.1, включващ имотите между улици „Арда“, „Николаевска“, „Места“ и „Стефан Стамболов“ и План за регулация и застрояване (ПРЗ) на ПИ с идентификатор 63427.2.2933 по КККР на гр. Русе.

Проектът се намира в отдел „Устройствени планове и кадастър” при Община Русе, ул. „Олимпи Панов” №6, етаж 3, стая 2 и може да се прегледа от заинтересувани лица, след представяне на документ за самоличност (представителна власт) в приемното време: Понеделник и Сряда от 13.00 – 16.00 часа.

Писмени възражения, предложения и искания по проекта могат да се направят в 14 (четиринадесет) дневен срок от датата на получаване на съобщението по чл. 128, ал. 5, ал. 3 от „Закона за устройство на територията” (ЗУТ) до Община Русе.

Горепосоченото съобщение се счита за връчено на 13.12.2023 г.