събота, 14 май 2016
Над 250 възпитаници на ЦДГ „Снежанка“ и ученици от ОУ „Никола Обретенов“ се съревноваваха в интересни спортно-състезателни игри с много награди и изненади в спортен празник, който се проведе вчера от 16:30 часа в спортен комплекс „Олимпия“, организиран от спортен клуб „Локомотив“ Тончо Тодоров.
Празникът беше открит с богата демонстрационна спортна програма, изпълнявана от активни спортисти по основна и спортна гимнастика, включваща комплекс от упражнения по акробатична пътека, прескок, кон с гривни, акробатична гъба и мини батут.
Събитието е част от проекта „Моят здравословен свят“, който се осъществява с финансовата подкрепа на програма „Русе-Европейски град на спорта 2016“. В рамките на проекта спортен клуб „Локомотив“ Тончо Тодоров предвижда провеждане на спортен празник в ЦДГ „Незабравка“ и два междуучилищни турнира по спортна стрелба.
Кметът Пламен Стоилов приветства участниците в бизнес конференция
събота, 14 май 2016
Среща на НСОРБ се проведе в Русе
събота, 14 май 2016
Последни Новини
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 12 декември 2025
55 автомобила трябва да бъдат премахнати от собствениците поради съмнение…
петък, 12 декември 2025
Община Русе подкрепя усилията на Русенския университет за интегриране…
петък, 12 декември 2025
Коледен концерт зарадва възрастните хора от Дом „Милосърдие“
четвъртък, 11 декември 2025
Общинският младежки дом организира на 20 декември празничен хоров концерт…
четвъртък, 11 декември 2025
Фондация „Русе – град на свободния дух“ набира проектни предложения за…
четвъртък, 11 декември 2025
Най-голямото коледно парти в страната събира международни и български…
четвъртък, 11 декември 2025
Промени в режима на работа на касите и ПОС-терминалите в Община Русе
сряда, 10 декември 2025