„Обновяване и изграждане на детски площадки на територията на град Русе”

понеделник, 30 юни 2014

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА ,

ОБЩИНА РУСЕ отправя покана към всички заинтересовани лица за участие в открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет:

„Обновяване и изграждане на детски площадки на територията на град Русе”.

Настоящата документация е изготвена с цел да Ви помогне да се запознаете с условията и да подготвите своите предложения за участие в тази процедура по реда на глава V от Закона за обществените поръчки (ЗОП). За всички неуредени в настоящата документация за участие въпроси, следва да се прилагат правилата на Закона за обществените поръчки. За неуредените въпроси във връзка със сключването, изпълнението и прекратяването на договорите по настоящата обществена поръчка се прилагат разпоредбите на Търговския закон и на Закона за задълженията и договорите.

Документацията за участие, може да получите в срок до крайната дата, посочена в обявлението на поръчката, включително, всеки работен ден от 09.00 до 17.00 часа до 7 дни преди изтичане на срока за получаване на офертите, срещу представен платежен документ за закупуване на документацията за участие в размер на 12 (дванадесет) лева, внесени по  сметка на Община Русе, а именно: Банка  ТБ "Инвестбанк" АД, клон Русе , IBAN: BG 37  IORT 7379 3300 0300 00, BIC: IORT BGSF вид плащане 447000.

Лицата имат право да разгледат документацията преди да я закупят.

При закупуване на документация за участие в поръчката, за целите на осъществяването на успешна обратна връзка при необходимост е желателно лицето да посочи изчерпателен адрес за кореспонденция  и телефонен номер.

Документацията за участие може да се закупува до 17:00 часа нa 22.07.2014г.

Решение за откриване на процедурата - пряк път към РОП на АОП;

Обявление за обществена поръчка - пряк път към РОП на АОП;

Документация, указания за участие, препоръчително образци.

За обособена позиция А:

Количествени сметки;

Техническа документация.

За обособена позиция Б:

Количествени сметки и техническа документация.