Открита процедура по възлагане на обществена поръчка с предмет: „Извънгаранционно поддържане на автомобили, собственост на Община Русе и второстепенни разпоредители по списък”

сряда, 09 април 2014

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА ,

ОБЩИНА РУСЕ отправя покана към всички заинтересовани лица за участие в открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет:

Настоящата документация е изготвена с цел да Ви помогне да се запознаете с условията и да подготвите своите предложения за участие в тази процедура по реда на глава V от Закона за обществените поръчки (ЗОП).За всички неуредени в настоящата документация за участие въпроси, следва да се прилагат правилата на Закона за обществените поръчки. За неуредените въпроси във връзка със сключването, изпълнението и прекратяването на договорите по настоящата обществена поръчка се прилагат разпоредбите на Търговския закон и на Закона за задълженията и договорите.

Документацията за участие, може да получитев срок до крайната дата, посочена в обявлението на поръчката, включително, всеки работен ден от 09.00 до 17.00 часа до 7 дни преди изтичане на срока за получаване на офертите, срещу представен платежен документ за закупуване на документацията за участие в размер на 12 (дванадесет) лева, внесени по  сметка наОбщина Русе,а именно: Банка  ТБ "Инвестбанк" АД, клон Русе ,IBAN: IBAN: BG 37  IORT 7379 3300 0300 00, BIC:IORT BGSF.

Лицата имат право да разгледат документацията преди да я закупят.

При закупуване на документация за участие в поръчката, за целите на осъществяването на успешна обратна връзка при необходимост е желателно лицето да посочи изчерпателен адрес за кореспонденция  и телефонен номер.

С докуменатцията за участие можете да се запознаете тук.

Списък на превозните средства, собственост на Община Русе, влизащи в обхвата на поръчката

Обявление за обществена поръчкав РОП на АОП.

Решение за откриване на процедура по възлагане на обществена поръчка в РОП на АОП.