Oткрита процедура за възлагане на обществена поръчка по реда на Закона за обществените поръчки е: „Изработване на информационни материали, публикации във вестници, радиоизлъчвания и изработване на материали за конференции за популяризиране” по проект: „Це

петък, 04 октомври 2013

Предмет на настоящата открита процедура за възлагане на обществена поръчка по реда на Закона за обществените поръчки е: „Изработване на информационни материали, публикации във вестници, радиоизлъчвания и изработване на материали за конференции за популяризиране” по проект: „Център за настаняване от семеен тип и наблюдавано жилище, като алтернатива за живот в общността на хора с психични разстройства“с договор BG051РО001-5.2.13-0033-С0001по схема за безвъзмездна финансова помощ BG051РО001-5.2.13 „Живот в общността“ на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“

ВАЖНО: Разяснения във връзка с постъпило писмено запитване.

Цялата документация за участие може да намерите    тук.

Документацията за участие може да бъде получена в деловодството на Община Русе на адрес: гр. Русе, пл. "Свобода" 6, Информационен център, гише "Обществени поръчки", всеки работен ден от 08:30 до 12:00 часа и от 13:00 до 17:30 часа в срок до 17:30 часа на 29.10.2013г., включително, след представяне на платежен документ, удостоверяващ, че същата е заплатена. Цената на документацията е 12 (дванадесет) лева с вкл. ДДС, като плащането трябва да бъде извършено по бюджетната сметка на Община Русе.

Участниците, които са изтеглили документацията от посочения от възложителя интернет адрес, не е необходимо да представят документ за закупена документация за участие – заверено копие, тъй като в тези случаи възложителят няма разходи по смисъла на чл. 28, ал. 4 ЗОП.

Офертите на участниците ще се приемат в деловодството на Община Русе  на адрес: гр. Русе, пл. "Свобода" 6, Информационен център, гише "Обществени поръчки”, всеки работен ден от 08:30 до 12:00 часа и от 13:00 до 17:30 часа в срок до 17:00 часа на 04.11.2013г., включително.

Офертите ще бъдат разгледани, оценени и и класирани от комисия, която ще започне своята работа в 10:00 часана 05.11.2013г., в сградата на Община Русе, на адрес: гр. Русе, - 7000, пл. „Свобода” № 6, ет. 3, Заседателна зала.

За достъп до Решението за откриване на обществена поръчка, посетете интернет страницата на Агенцията по обществени поръчки www.aop.bg по Уникален номер в Регистъра на АОП: http://www.aop.bg/case2.php?mode=show_doc&doc_id=563006&newver=2

За детайлна информация и достъп до Обявлението за обществена поръчка, посетете интернет страницата на Агенцията по Обществени поръчки www.aop.bg по Уникален номер в Регистъра на АОП:  http://www.aop.bg/case2.php?mode=show_doc&doc_id=563007&newver=2