Прерязаха лентата на нов търговско-сервизен център в Русе

четвъртък, 06 ноември 2014

Зам.-кметът Димитър Наков присъства на официалното откриване на новия търговско - сервизен център на фирма „ВАРЕКС” в Русе. Центърът е разположен на площ от 1000 кв.м. на бул. „Христо Ботев” и е с инвестиция в размер на 3 милиона лева. Церемонията по официалното откриване бе предшествана от парад на селскостопански машини, съпроводени от мажоретки от балет „Мираж“.

Зам.-кметът Наков прочете поздравителен адрес от името на кмета Пламен Стоилов и приветства собствениците на фирмата, че са избрали именно Русе за втори град след София за своята инвестиция. „Това е доказателство за добрия бизнес климат в нашия град”, допълни г-н Наков.

Приветствия поднесоха още зам. областния управител Станимир Станчев, проф. д-р инж. Пламен Кангалов - декан на аграрно-индустриалния факултет в Русенски университет, както и партньорите от фирма AGCO.

След тържественото прерязване на лентата пред входа на „Варекс”, домакини и гости влязоха вътре да разгледат новия сервизен център.