“Прилагане на мерки за енергийна ефективност на обект детска градина

сряда, 13 март 2013

Възложителят обявява настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка на основание чл. 16, ал. 1, ал. 4 и ал. 8, във връзка с глава пета от Закона за обществените поръчки. За нерегламентираните в настоящите указания и документацията за участие условия по провеждането на процедурата, се прилагат разпоредбите на Закона за обществените поръчки и подзаконовите му нормативни актове, както и приложимите национални и международни нормативни актове, съобразно с предмета на поръчката.

Поръчката се възлага в изпълнение на проект “Прилагане на мерки за енергийна ефективност на обект детска градина "Незабравка 2" в гр. Русе ,  осъществявана с финансовата подкрепа на Националният доверителен Екофонд (НДЕФ), финансирана по Първа ос на Национална схема за зелени инвестиции (НСЗИ) от Република Австрия в качеството й на страна-купувач на предписани единици емисии по смисъла на Закона за опазване на околната среда - “Енергийна ефективност на сгради“.

Документацията за участие може да бъде получена в деловодството на Община Русе - на адрес: гр. Русе, пл. „Свобода” 6, Информационен център гише ”Търговия и транспорт”, всеки работен ден от 09:00 до 16:00 часа до 7 дни преди изтичане на срока за получаване на офертите. Документацията за участие може да се закупува в срок до 16:00 часа на 03. 04. 2013г.,включително, след представяне на платежен документ, удостоверяващ, че същата е заплатена. Цената на документацията е 12 (дванадесет) лева, като плащането трябва да бъде извършено по бюджетна сметка на Община Русе: ТБ Инвестбанк АД, Клон Русе, BIG - IORTBGSF; IBAN - BG96 IORT 7379 8400 0800 00, вид плащане 447000.

Лицата имат право да разгледат документацията преди да я закупят.

Пълната документация за участие в обществената поръчка можете да намерите тук

Пряк път  към решение за откриване на процедурата в РОП на АОП.

Пряк път към обявление за обществена поръчка в РОП на АОП.