Публична покана по реда на Глава осем "А" от ЗОП с предмет: "Специфична експертна помощ за нуждите на Проект „Нашите деца са нашата отговорност – разкриване на комплекс от резидентни услуги за деца и младежи с увреждания на възраст от 3 до 18 г."

вторник, 29 април 2014

Специфична експертна помощ за нуждите на Проект „Нашите деца са нашата отговорност – разкриване на комплекс от резидентни услуги за деца и младежи с увреждания на възраст от 3 до 18 г. в Община Русе”, със сключен Договор за безвъзмездна помощ № BG051PO001-5.2.12-0015-С0001 по Схема за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG051PO001-5.2.12 “Да не изоставяме нито едно дете“, компонент 2 – “Разкриване на социални услуги в общността” по Оперативна програма Развитие на човешките ресурси.

Приложение № 1 - Логопед

Образци, необходими за подготовката на оферта за участие в процедурата.

Пряк път кък публична покана в РОП на АОП: Публична покана № 9027906