Публична покана по реда на Глава осма

сряда, 23 април 2014

Публична покана  с рег. № :9028564 в регистъра на АОП:
Доставка на готова храна както следва:
1. Обособена позиция №1 - Ежедневно приготвяне на храна за 23 потребители по седмично меню, съгласно Приложение 1 . Доставката на готовата храна да се се извършва до кухнята на Център за настаняване от семеен тип и Наблюдавано жилище в термофорни казани, както следва - Закуска до 6:30 ч.; обяд до 11:30 ч.; вечеря до 17:30 ч., включително почивни и празнични дни.
2. Обособена позиция №2 - Ежедневно приготвяне на храна за 36 потребители по седмично меню, съгласно Приложение 2 . Доставката на готовата храна да се извършва до кухнята на трите центъра за настаняване от семеен тип (ЦНСТ) по проект "Нашите деца са нашата отговорност - разкриване на комплекс от резидентни услуги за деца и младежи с увреждания на възраст от 3 до 18 г. в Община Русе", в термофорни казани както следва - Закуска до 6:30 ч.; обяд до 11:30 ч.; вечеря до 17:30 ч., включително почивни и празнични дни.