Публична покана по реда на Глава осма

четвъртък, 26 юни 2014

Рег. № на публичната покана  в АОП: 9031262

Предмет на обществената поръчка:  „Изготвяне на оценки за съответствие на инвестиционните проекти“ във връзка с проект „Техническа помощ в подкрепа на Община Русе за програмен период 2014-2020г.“, по Оперативна програма „Регионално развитие” (2007-2013), Схема за безвъзмездна финансова помощ BG161PO001/5-02/2012  „В подкрепа за следващия програмен период”

Извършване на оценки за съответствие със съществените изисквания към строежите на Техническите инвестиционни проекти за обекти:

1. „Благоустрояване на крайбрежната ивица северно от Парка на младежта и обособяването му като зона за обществен отдих“ – първа категория;

2. „Изграждане на пешеходна връзка – надлез между кв. „Родина“ 3 и кв. „Чародейка“; (в района  на ул. „Кадин мост“ и ул. „Опълченска“) –първа категория;

3. „Рехабилитация и изграждане на зона за обществен отдих по крайбрежната ивица на гр. Русе в района на ж.п. прелеза на Речна гара до ул. „Мостова”, включително реконструкция на бул. „Придунавски” в участъка от бул. „ Цар Фердинанд” до Речна гара“ – първа категория.

Документация за участие в обществената поръчка

Техническа спецификация

Протокол  за получаването, разглеждането и оценката на офертите, съгласно чл.101г., ал. 4 от ЗОП