Публична покана по реда на Глава осма "а" от Закона за обществени поръчки

вторник, 15 април 2014

Предмет на обществената поръчка:  Обследване на енергийна ефективност, сертифициране и оценка на енергийните спестявания на сгради съгласно Наредба №16-1594 от 13.11.2013г., както следва:

1. Обследване  за реализирани енергийни спестявания съгл.чл.2, ал.4 от Наредба №16-1594 на сградите на ОУ ”Никола Обретенов”, ОУ ”Любен Каравелов”, СОУПНЕ "Фридрих Шилер", СОУЕЕ ”Константин Кирил Философ”, ОУ ”Тома Кърджиев”, ОУ ”Братя Миладинови” и ОУ ”Олимпи Панов”, гр.Русе

2. Обследване за енергийна ефективност и издаване на сертификати за енергийни характеристики на сгради в експлоатация съгласно чл.2, ал.2 и 3 от Наредба 16-1594 за сградите на Общежитие за средношколци, намираща се на бул. „Липник“ № 117, гр. Русе и Общински детски център за култура и изкуство – Русе, намираща се на ул. „Околчица“ № 9, гр. Русе.

1. Публична покана с № в регистъра на АОП 9028299

2. Образец №1 /Оферта