С празнично шоу бе открита новата учебна година в детска градина „Слънце"

петък, 15 септември 2017

С празнично шоу бе открита новата учебна година в детска градина „Слънце"

Празнично шоу под надслов „Отново заедно" даде старт на новата учебна година в детска градина „Слънце". В него се включи специалния гост на децата – тигъра от „Мечо Пух", който под формата на весели игри ги запозна с изненадите, които им предстоят в техния втори дом – детската градина. "Много песни, игри и забавления – това е животът на децата тук и разбира се съпроводени с  познания по различните образователни направления", споделят от ръководството ѝ.

През тази учебна година в детска градина „Слънце" залагат отново на иновациите, като в грижите и обучението на децата ще се сложи акцент върху образование, насочено към екологията и българската история, както и на денталната култура.