Съобщение на основание чл. 128, ал. 3 и ал. 5 от ЗУТ във връзка с чл. 18а, ал. 10 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни

петък, 01 декември 2023

СЪОБЩЕНИЕ

на основание чл. 129, ал. 2 от ЗУТ във връзка с чл. 18а, ал. 10 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни.

ОБЩИНА РУСЕ ОБЯВЯВА на Петя Петкова, Емил Ямков, Ася Христова и Есин Якубова – заинтересувана страна по обявление с изх. №94И-10611-1/28.09.2023 г. за одобрен със Заповед №РД-01-3039/21.09.2023 г. на Кмета на Община Русе Подробен устройствен план – Изменение план за регулация (ИПР) на УПИ IX-924 и XI-923 и Изменение план за застрояване (ИПЗ) на нов УПИ  XI-1759 и XII-940 в кв. 48 по плана на гр. Мартен, община Русе.

Заповедта може да бъде разгледана на официалния сайт на Община Русе - раздел „За граждани“ – Устройство на територията – Заповеди.

Заповедта може да бъде обжалвана в 14 (четиринадесет) дневен срок от съобщаването ѝ пред Административен съд – гр. Русе съгласно чл. 215, ал. 1 и ал. 4 от Закона за устройство на територията.

Жалбите се подават чрез Община Русе в два екземпляра и копие от документ за собственост.

Горепосоченото съобщение се счита за връчено на 08.12.2023 г.

Дата: 01.12.2023 г.