Съобщение относно отварянето на ценови оферти

вторник, 26 февруари 2013

Съобщение за оповестяване на ценови оферти за обществена поръчка с предмет: Доставка на хранителни продукти за Домашен социален патронаж, Домове за стари хора, Домове за деца лишени от родителски грижи, Детска ясла Ново село и Детска млечна кухня по приложения

Община Русе, на основание чл. 69а, ал. 3 от Закона за обществени поръчки, уведомява участниците в обявенатаоткрита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет:Доставка на хранителни продукти за Домашен социален патронаж, Домове за стари хора, Домове за деца лишени от родителски грижи, Детска ясла Ново село и Детска млечна кухня по приложения, че отварянето и оповестяването на ценовите предложения на допуснатите участници ще се проведе на 28.02.2013 г. от 10:00 часа в Община Русе, ет. 3, Заседателна зала.
На заседанието право да присъстват имат участниците в процедурата или техни упълномощени представители, както и представители на юридически лица с нестопанска цел и на средствата за масово осведомяване.