Семейство Велеви отпразнува своята златна сватба

петък, 14 юли 2017

9-ти юли 1967 година се превръща в ценна дата и най-важния момент в живота на Маргарита и Венко, които сключват граждански брак в Русе. 50 години по-късно, на днешния ден, семейство Велеви отпразнува своята златна сватба като скрепи съюза си с венчавка в църквата „Света Троица“.

Семейство Велеви получи поздравителен адрес от кмета на Община Русе Пламен Стоилов, както и поздравителен адрес от министър-председателя на Република България Бойко Борисов, връчен от народния представител Пламен Нунев.

„Вие написахте половинвековната история на един дом, в който царят доверие и разбирателство, който дарява любов и дава подкрепа“ споделя г-н Борисов, пожелавайки здраве и благополучие.

„Вече 50 години, ръка за ръка, с любов, разбирателство, подкрепа и взаимно уважение олицетворявате съюза между двама души като ценност, устойчива във времето, оставила след себе си прекрасни успели дъщери и внучка, които са хора с достойно настояще и светло бъдеще“, се казва в адреса от г-н Стоилов.