Уведомление до участниците в обществена поръчка в предмет: „Извършване на услуги по дезинсекция, дезакаризация и дератизация на територията на Община Русе”

сряда, 20 март 2013

УВАЖАЕМИ  ГОСПОДА,

Във връзка с участието Ви в процедурата за възлагане на  обществената поръчка и на основание чл.69а, ал.2 и ал.3 от ЗОП, Ви уведомяваме, че на 22.03.2013год., от 14:00 часа  в административната сграда на Община Русе, пл.”Свобода” № 6, ет.3, Зала 3, комисията определена със Заповед на Възложителя Заповед №РД01-152/ 29.01.2013 г.,ще оповести:

1. Съответствието на подадените оферти с предварителните условия на Възложителя;
  2. Ще съобщи имената на допуснатите и отстранени участници;
  3. Ще съобщи оценката на офертите по всички други показатели, различни от цената, което е отразено в подписан от членовете на комисията протокол.
  4. Ще пристъпи към отваряне на ценовите оферти само на допуснатите до оценка и класиране участници.