Зам.-кметът г-жа Наталия Кръстева участва в Обществен форум, организиран от БЧК

вторник, 23 април 2019

Днес, в РУ „Ангел Кънчев“ се проведе Обществен форум на тема „Ролята на гражданското общество за превенция на пътнотранспортния травматизъм и действие на спасителната верига“.

Във форума взе участие зам.-кметът по комунални дейности г-жа Наталия Кръстева, която поднесе поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов на Тодорка Стефанова – председател на Областна организация на Българския Червен кръст – Русе. „Несъмнено, с професионализъм и единство, Областен съвет на Българския Червен кръст – Русе се утвърждава като една отговорна институция. Приемете поздравленията ми за целеустремената Ви и активна дейност и всеотдайната Ви и постоянна работа“, се казва в поздравителния адрес.

На събитието присъстваха още г-жа Малина Крумова - председател на Държавна агенция „Безопасност на движението по пътищата“, Генералният директор на Българския Червен кръст – професор Красимир Гигов, председателят на Общински съвет - Русе и ректор на РУ „Ангел Кънчев“ проф. Христо Белоеви Председателят на Управителния съвет на Института по пътна безопасност г-н Богдан Милчев и сп.

Форумът се организира от  Областния съвет на Български Червен кръст – Русе с подкрепата на Областна администрация – Русе и Русенски университет „Ангел Кънчев“.