Покана за информационен ден

вторник, 23 февруари 2016

Русе - Европейски град на спорта за 2016

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА,

Имам удоволствието да Ви поканя на Информационен ден относно кампанията „Русе – Европейски град на спорта 2016“. Събитието ще се проведе на 26 февруари (петък), от 10:30 часа, в зала „Европа“ на Доходно здание. По време на срещата ще бъдат разяснени правилата, реда и условията за финансиране на проекти в рамките на програмата „Русе – Европейски град на спорта 2016“.

Моля да потвърдите Вашето участие на e-mail адрес: ruse.sport2016@gmail.com

На 19 февруари 2016 г, официално бе даден стартът на Годината на спорта в Русе. Програмата „Русе – Европейски град на спорта 2016“ е насочена към повишаване качеството на живот на гражданите чрез активен спорт и към подсилване на чувството за общност и културата на активност сред русенци.

Нека заедно поставим началото на една година, изпълнена с много спорт и здраве, която ще привлече стотици нови спортни привърженици.

С уважение,
Д-р Страхил Карапчански
Зам.-кмет „Европейско развитие“ и
Председател на Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“