Публична покана по реда на Глава осма "a" от Закона за обществени поръчки

сряда, 28 май 2014

Предмет на обществената поръчка е:

Печат на информационни и рекламни материали за нуждите на Община Русе и всички нейни подразделения, второстепенни разпоредители на бюджетна издръжка по обособени позиции, както следва:

1.  Обособена позиция № 1 -  Препечат (отпечатване) на материали без допълнителна обработка с предоставен готов вид на документа на цифров носител (брошури, гидове, карти, флаери, афиши, покани, дипляни и др.);

2.  Обособена позиция № 2 - Предпечат (отпечатване) на материали с допълнителна обработка с изменения в текст или номера и др. (афиши, дипляни, корици, програми, покани, листовки, каталози, бланки, удостоверения, обложки за удостоверения, съобщения, папки, пощенски пликове и карти, бланки с лого, заявки, регистри, надпис върху сигнална лента, карти за паркиране, кочани, тефтери-регистри, декларации, уведомления, искания, квитанции, фактури, контролни листи, складови разписки, фишове и др.).

Документация:

1. Публична покана