Номер: 2014-008

Публикувано на: 07.11.2014 г. | 16:08:09 ч.

Съобщение за оповестяване на ценови оферти за обществена поръчка

Процедура: договаряне с обявление

Уникален номер в регистъра на АОП: 00115-2014-0017

ОБЩИНА РУСЕ, на основание чл. 69а, ал. 3 от ЗОП, уведомява участниците в обявената открита процедура за възлагане на обществена поръчка, с предмет:Изработване на информационни и рекламни материали за нуждите на Община Русе и всички нейни подразделения, второстепенни разпоредители на бюджетна издръжка: Обособена позиция I. Дизайн, изработка и печат на материали с индивидуален дизайн за всяко събитие; Обособена позиция II. Сувенирна (печатна) реклама, че ценовите оферти на допуснатите до този етап участници, ще бъдат отворени и оповестени на 12.11.2014 г. (сряда) от 10:00 часа, в сградата на Община Русе, ет. 3, Заседателна зала.

При отварянето на плика с предлаганата цена имат право да присъстват участниците в процедурата или техни упълномощени представители, както и представители на средствата за масово осведомяване и други лица при спазване на установения режим за достъп до сградата, в която се извършва отварянето.

Последни " Обществени поръчки-профил на купувача след 01.10.2014 г."

четвъртък, 14 април 2016

всички >

Организация за управление на дунавски туристически район Външни аварийни планове на предприятията с опасни производства Пиц Русе Пиц Русе