Стрелба с лък за начинаещи и напреднали тази събота пред Мол Русе

вторник, 14 юни 2016

СК ''Джамбо - 2006'' кани всички желаещи, начинаещи и напреднали, да проверят своя своя талант в стрелбата с лък. Демонстрацията, в която могат да се включат хора от всички възрастови групи ще се проведе на 18 юни, от 10 до 12 часа, на паркинга на Мол Русе. Събитието се реализира в рамките на проект „Дунавски стрели – Стрелба с лък за всички възрастови групи“  - част от кампанията „Русе – Европейски град на спорта 2016“, с финансовата подкрепа на Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“.

Проектът на СК «Джамбо - 2006» предвижда  турнири по стрелба с лък да се проведат и в русенски училища и РУ «Ангел Кънчев». Целта е да се популяризира този вид спорт и да се привлекат повече хора към спортните занимания.

За контакти: Йордан Джамбазов – 0888 411 320